Hakkımızda

Firmamızın temeli 1930’lu yıllara dayanmaktadır. Mekanik terazi ve baskül üretimi yaparak tartı aletleri sektöründe kendine önemli bir yer edinmiştir.  

Teknoloji ve elektronikteki gelişmelerle birlikte, 1992’ten bu yana istanbul’da T.S.E Belgeli ESRA markasıyla elektronik baskül, elektronik terazi, vinç baskülü ve özel imal ettiği endüstriyel basküllerle imalatına devam eden firmamız, 2006 senesinden sonra PNR – PNR NEW – PENERE – PR markaları ile devam etmektedir. Firmamız, İstanbul’da baskül firmaları arasında güvenilen tartı aletleri imalatı ve satışı yapan bir firma olarak ün kazanmıştır.  Firmamız 2007 de C.E. BELGESİ alarak ürünlerimizin yurt içi ve yurt dışında daha tanınır hale gelmesi sağlanmıştır. Ayrıca 2007 de ithalata hız vererek çeşitlerimiz arttırılmıştır.

0.001mm’den baslayan PRECISA hassas teraziler ile tartım, sayım ve market terazilerinin toptan, perakende satışı ve vinç baskülleri, monoray baskül, zemin baskülleri vb. gibi özel imalatlar yapan firmamız, birçok marka tamir, bakım ve onarım işleri de yapmaktadır. Kalibre belgesi hizmeti verilmektedir.

  • img
  • img